وب نوشت های من

آرشام پارسی – فعال حقوق دگرباشان

دولت کانادا و اتفاقات اخیر ایران

فردا با تعدادی از دوستان، فعالان و اساتید دانشگاه تورنتو جلسه ای داریم در ارتباط با فعالیت هایی که باید به عنوان جامعه ی ایرانی در کانادا انجام دهیم و از حقوق ملت ایران دفاع کنیم. دوستان داخل ایران به گونه ای فعالیت می کنند و ما باید به گونه ای دیگر آنها را حمایت کنیم. چیزیهایی آنها دارند که ما نداریم و چیزهایی ما داریم که آنها ندارند و باید با اتحاد و همکاری از تمام امکانات خود استفاده کنیم تا حقوقمان رعایت شود.

قرار است چند نماینده به اتاوا بروند و جلساتی با پارلمان و وزارت امور خارجه داشته باشند. قرار است فردا این نمایندگان انتخاب شوند.

این شعار مردم مدام در ذهنم تکرار می شود:

نترسید، نترسید ما همه با هم هستیم.

آرشام پارسی

7 دیدگاه»

  omid wrote @

با درود
همه می دانیم که این حرفها از زبان یک انسان دروغگو و فریبکار و انکار کننده وقایع مستند تاریخی و عنوان تازه اش متقلب و دزد آرا مردم و کودتا چی بیان شده است. پس جای نگرانی نیست به احتمال زیاد لقب … نیز به خود وی بیشتر نزدیک است؛ باور ندارید یک نگاه کوتاه به چهره اش بیندازید پی خواهید برد. خودش نیز این را می داند زیرا در سفرش به اندونزی حاضر به دست دادن به آن خانم بسیار مسن نشده بود و می ترسید دست آن خانم را کثیف کند. حیوانکی دلم برایش می سوزد. به هر حال بسی باعث افتخار است که هم جنسگرا باشم ولی چنین القاب احمدی نژاد را نداشته باشم.

آن خس و خاشاک تویی
آتش و کولاک منم
خار تویی زار تویی مرد ستمکار تویی
مهر منم یار منم زنده و بیدار منم
می شکنم بت تو را باز بسازم وطنم

omid wrote @ ژوئن 23, 2009 at 7

  Mostafa Abbasi wrote @

سلام من در تعجبم از شما . اگر با سواد و تحصیل کرده هستید چرا حرف منطقی نمی زنید. چرا دایم با فحش و طعنه حرف می زنید . به نظرم میرسد اگر می خواهید به وطن کمک کنید اندکی منطقی باشید.

  arshamparsi2001 wrote @

من فحش دادم؟

  omid wrote @

درود بر شهیدان
آرشام لطفا این مطلب را به رسانه ها برسان که جنایتکارانی که بسوی جوانان تیر اندازی می کنند به صورت گزینشی و از روی عقده های قلبی خویش هدف مورد نظر خود را انتخاب می کنند. مثلا جوانی را دیدم که حدودا 20 سال داشت و تیر به نزدیک آلت تناسلیش یعنی ران وی برخورد کرده بود و یک جوان دیگر هم در همین محل مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود. جنایتکاران عقده ای جوانان خوش تیپ و زیبا را عمدا انتخاب می کنند و می خواهند با هدف گرفتن آلت تناسلی آنان عقده های خویش را پاک سازند و عطش جنایت خویش را نشان دهند و بی شرافتی را به حد اعلا برسانند. ندا آقا سلطان را عمدا چون خوش سیما بود از ناحیه گردن هدف قرار دادند. یادم به چند سال قبل می آید هنگامی که در بیست سالگی بازداشت شده بودم موهایم را می کشیدند و تمسخرم می کردند و می گفتند این چه موییست و این چه لباسیست پوشیده ای و یکی از ماموران که چشمان از حدقه درآمده ای داشت می گفت من در جوانی آب داغ می خوردیم و نان خوردن گیرمان نمی آمد حال تو داری عشق می کنی و این لباس ها را می پوشی و دیگری می گفت چرا مثل یک مرد لباس نمی پوشی؟ و سپس عمدا توی صورتم ضربه می زدند و از مو مرا می کشیدند. یک بار نیز معاون فرماندهی پاسگاه به من با لحن تغییر آمیزی گفت سه آزمایش از تو می گیریم؛ 1- آزمایش مشروب که آیا مشروب کوفت کرده ای؟ 2- آزمایش خون، و سومی را اگر گفتی چیه؟ و من گفتم سومی چیه پس؟ واو گفت؛ 3- آزمایش کون، و سپس ادامه داد چند بار… داده ای بگو بچه فلان فلان شده؟ و بعد کتکم می زدند و می خندیدند. من برایم این پرسش مطرح است که چگونه ممکن است انسانی عقده های را که در دل دارد و احساس کمبود عاطفی گذشته خویش را بر سر جوانان بی گناه دیگری که ربطی به وی ندارند و کوچکترین آزاری برای او ندارند، خالی کند؟
خامنه ای به گوش باش تویی هرزه و اوباش
ای هم وطن بپاخیز علیه قوم چنگیز
مرگ بر خامنه ای خونخوار حیله گر دروغگوی ستمکار

  omid wrote @

شروع کار آرشام پاسی نازنین در وب لاگ تازه را از صمیم دل شادباش می گویم و آرزوی موفقیت بیشتر را برای وی خواهانم.

  حامد wrote @

سلام اقا آرشام خوشحالم که دوباره بدون فـ ـیـ ـلتر مینویسید.من پیشنهاد اونو خیلی وقت پیش بهتون دادم.این رژیم دستش برای نه تنها ما ایرانی ها بلکه برای همه ی دنیا رو شد.امیدوارم همه دست در دست هم تلاش کنیم تا به خواسته هایی که داریم برسیم. من لینک شما رو تصحیح میکنم.

  شهاب wrote @

سلام.. ميخواستم بدونم شما كه تو دانشگاه تورنتو هستين از دكتر فاتح فاضلي كه تو گروه متالور‍‍‍ژي هستن خبري ندارين؟


نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

<span>%d</span> وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: